Przede wszystkim z uwagi na korzyści płynące z naszej elastycznej oferty oraz z innowacyjności rozwiązania. Stawiamy na jakość i profesjonalizm wykonania.
TEL:+48 602 183 749

Monitoring CCTV i IP

Monitoring w dzisiejszych czasach jest nieodłączną częścią firmy. Jego wartości prewencyjne wydają się być nie do przecenienia. Drastyczny spadek zdarzeń przestępczych w obiektach wyposażonych w kamery to już niemal praktyka.

Zajmujemy się instalacją systemów monitoringu. Posiadamy szeroką ofertę sprzętową oraz jako firma gwarantujemy fachową i możliwie najtańsza instalacje monitoringu w państwa domu, biurze czy zakładzie pracy. Nasze systemy obserwacyjne mogą składać się z różnego rodzaju kamer: czarno-białych i kolorowych, zewnętrznych i wewnętrznych, miniaturowych i standardowych rozmiarów, statycznych i obrotowych, ukrytych i widocznych, tanich lub droższych zaawansowanych. W naszej ofercie znajdują się wszelkie urządzenia potrzebne do skompletowania systemu takie jak: jak obiektywy, dzielniki obrazu, przełączniki wizji, przewody, rejestratory itd. Obraz z monitoringu jest wyświetlany na monitorze może być również wyświetlany na telewizorach do rejestratora możemy mieć zdalny dostęp przez sieć LAN jak i przez internet co daje nam pełną kontrole nad naszym monitoringiem.

Dużym zainteresowaniem ostatnio cieszą się kamery IP o wysokiej rozdzielczości: 1,3MPix, 2MPix, 3 lub 5MPix. Rozdzielczość takich kamer to full HD czyli 1920x1080 co daje nam wysoką jakość obrazu i przy dobrej klasy rejestratorze wysoką jakość obrazu nagrywanego. Można pomieszać kamery analogowe z kamerami cyfrowymi, taką możliwość daje nam rejestrator hybrydowy. Możemy podłączyć do niego kamery analogowe, cyfrowe jak i kamery szybkoobrotowe i zdalnie nimi sterować z pozycji rejestratora, komputera, telefonu komórkowego (smartfony) bądź też tabletów, dzięki temu gdziekolwiek będziemy w Polsce lub gdzieś na świecie zawsze będziemy mieli podgląd na naszą firmę lub też budynek mieszkalny. 

Stawiamy na sprawdzony sprzęt i rzetelną firmę produkującą kamery i rejestratory - BCS.

Gorąco zachęcamy do kontaktu, chętnie udzielimy wszystkich informacji i porad.

 


 

 

 

        Copyright by www.elektroservice.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone.