Przede wszystkim z uwagi na korzyści płynące z naszej elastycznej oferty oraz z innowacyjności rozwiązania. Stawiamy na jakość i profesjonalizm wykonania.
TEL:+48 602 183 749

Alarmy - dom, firma, wykrywanie dymu i pożarów.

System alarmowy dobierany jest indywidualnie w zależności od potrzeb oraz utrudnień występujących w zabezpieczanym obiekcie. Tworzymy w ten sposób optymalne rozwiązanie gwarantujące niezawodność w zabezpieczeniu obiektów bez względu na ich budowę.

Systemy alarmowe mogą powiadamiać osoby prywatne poprzez linię telefoniczną lub moduł GSM, przy modułach GSM mamy możliwość zdalnego uzbrojenia alarmu poprzez wysłanie SMS z odpowiednią komendą.

Oferujemy szeroki wybór central alarmowych, a ich dobór uzależniony jest od Państwa potrzeb. Systemy alarmowe posiadają zasilanie awaryjne w postaci akumulatorów, które są ładowane z sieci elektrycznej. W przypadku zaniku napięcia, systemy mogą działać jeszcze wiele godzin. Okresowe konserwacje i przeglądy zapewnią im bezawaryjne działanie przez wiele lat.

Do każdej z central jest możliwość podłączenia dowolnego czujnika w zależności od tego co nam jest potrzebne, czy czujnik ruchu. dymu, czadu, gazu, zalania, bariery zewnętrzne i inne.

Stosujemy rozwiązania przyjazne dla naszych ulubieńców tzn. gdy jest taka potrzeba montujemy urządzenia nie wykrywające zwierząt.
 

Stosujemy urządzenia renomowanych firm takich jak: Satel (INTEGRA), DSC, AMT, Elmes Elektronik (bezprzewodowe).

Dla wymagających klientów polecamy centrale INTEGRA 128WRL, jest to bardzo rozbudowana centrala, z wbudowanym powiadomieniem GSM i możliwością programowania urządzeń bezprzewodowych, do tego wszystkiego manipulator LCD z dotykowym panelem, który możemy zintegrować z systemem monitoringu i np połączyć funkcję inteligentnego domu i sterować oświetleniem, piecem CO i różnymi innymi funkcjami. Centrale tą można połączyć również ze stacją monitorującą czyli z agencją ochrony.

 


 

 

        Copyright by www.elektroservice.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone.